top of page
sand-4082984.png

First Visit

Вперше на скеледромі?

Маємо для тебе спеціальну пропозицію - пакет "Перший візит".
В пакет включено вхід в зал, послуги інструктора та необхідне спорядження.

Ми наполегливо рекомендуємо провести знайомство зі скелелазінням саме з інструктором. Під час заняття ти дізнаєшся базові принципи лазіння та основи техніки безпеки на скеледромі. Це зробить твої заняття значно цікавішими та безпечнішими.

Твій план дій:

Клікай на кнопку

Проходь швидку реєстрацію
в особистий кабінет mySPACE

Обирай зручний час та тренера

Подивись, як нас знайти, та приходь за 15 хв до початку тренування

—Pngtree—golden dust explosion element_5635328-2.png
photo_2022-03-26 19.20.37.jpeg

Записався на тренування?

Супер!
Чекаємо на тебе
в спортивній формі,
зі змінним взуттям та з гарним настроєм!

А поки, подивись наш Instagram'чик.

Там багато всього цікавого ;)

  • Instagram

Популярні питання:

Чи я зможу?

Так, ми впевнені - лазити може кожен. Комусь це дається легше, комусь складніше. Але це природна для людини активність, варто лише активувати цю навичку.

Як одягатись?

Для скелелазіння підійде будь-яка спортивна одежа, яка не заважає рухам. Зазвичай футболка або майка зверху та штани або шорти знизу.
Взимку доречно буде взяти кофту, бо мʼязи повинні бути теплими між вправами.

Чи можна прийти з друзями?

Звісно! В компанії друзів буде ще цікавіше: і позмагатись можна, і підтримати один одного.
На Перший візит інструктор може взяти до 6 людей. Тож, збирай друзів та приходьте разом відкривати новий вертикальний світ.

Чи можна прийти з дітьми?

Ні. Для занять разом з дітьми ми рекомендуємо пакет "Сімейне тренування". Або можна забронювати дитяче тренування окремо.
Так і дорослі, і діти отримають більше задоволення від лазіння.
Але якщо діти старше 14 років, то можна займатись разом за послугою "Перший візит"

Що потрібно щоб спробувати?

Тобі потрібно лише забронювати тренування, обравши зручний день та час на сайті, подивитися, як до нас дістатись у розділі "Контакти", та прийти за 15 хвилин до початку заняття. Про все інше подбаємо ми.

Чи потрібне спеціальне взуття?

Для кращого контакту з рельєфом скелелази використовують спеціальне взуття - скельні туфлі або "скельники". Скельники можна орендувати на рецепції скеледрому. Але це не обовʼязково на першому занятті. Достатньо мати чисте змінне спортивне взуття, бажано з тонкою підошвою.
Увага! Скельні туфлі не замінюють звичайне спортивне взуття на тренуванні, бо вони використовуються лише під час лазіння.

Що буде на занятті?

Кожне заняття складається з розминки, знайомства з технікою безпеки та правилами на скеледромі, безпосередньо лазіння на боулдеринговому та на високому скеледромі та коротенької заминки.

Що кажуть ті, хто вже спробував:

sand-4082983.jpg
woman-tipping-hand-medium-light-skin-tone.png

Это был мой первый раз!!!) Сказать, что это было "Очень круто" - ничего не сказать. Эмоции переполняют! Берите друзей, идите командой. У нас был тренер Ангелина. Инструктаж, качественные разминки, сопровождение, поддержка (в прямом и переносном смысле этого слова) - всё это Вы можете тут получить. Когда тебе кажется на средине маршрута, что всё, ты больше не можешь дальше взбираться, та какой с тебя спортсмен??? пойду съем брауни и запью чаем...тебя вдохновляет тренер, тебе кричат друзья, и ты идёшь дальше) Ну вы понимаете, да? Рекомендую!

bottom of page